En İyi Su Markaları

Su yaşamın kaynağıdır ve hiçbir canlı su olmadan hayatta kalamamaktadır. Bu noktada her insan mutlaka içtiği suya dikkat etmelidir. Sağlıksız ve doğru olmayan suları tüketmek insan sağlığının olumsuz etkilenmesine neden olabilmektedir. Bu noktada doğru suyu tüketmek için markalar arasında gerekli karşılaştırmanın gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Suyun kalitesi içerisinde bulunan mineral oranına göre farklılık gösterebilmektedir. Mineral oranları ise doğrudan suların çıkartıldığı kaynaklar ile ilişkilidir. Doğru su kaynaklarından elde edilen sular insan sağlığı için en iyi ve en tercih edilebilir olanlarıdır. Bu bağlamda en iyi su markaları arasında seçim yapabilmek için mutlaka hepsinin karşılaştırılması, içeriğine ve insana sağladıklarının göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Buzdağı Doğal Mineralli Su

Türkiye’de bulunan en iyi su markası olarak seçilmiştir. Tüketicilere sunulan bu suyun kalitesi doğrudan Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi tarafından yapılan analizler ile onaylanmıştır. Sağlıklı suyun temel şartlarından bir tanesi pH değerinin mutlaka 7 ve üzerinde olmasıdır. Buzdağı doğal mineralli su 7’nin üzerinde bir ph değerine sahiptir. Bu sebepten sağlıklı su listesinde bulunmaktadır. Suyun kaynağı yerleşim yeri ve sanayi bölgelerine tamamı ile uzaktır. Aynı zamanda vitamin ve mineral değerleri açısından son derece zengindir. Değerleri hiçbir şekilde kaybedilmeden tamamı ile doğal bir şekilde tüketime sunulmaktadır. Suyun dolum ve paketleme aşmasında titiz davranılmaktadır. Aynı zamanda hijyen standartlarına uygun olarak hareket edilmektedir. Tüm ihtiyaçlara özel olarak gerçekleştirilen paketleme sistemi ile pratik kullanıma sahiptir. Tek kullanımlık paketlerde ya da cam ve polikarbon damacanalarda tüketime sunulmaktadır.

10542892843058

Fuska Kaynak Suyu

En iyi su markaları arasında ikinci sırada fuska kaynak suyu yer almaktadır. Her insan sağlıklı bir yaşam için mutlaka sağlıklı su tüketmelidir. Fuska kaynak suyu mineraller bakımından son derece zengindir ve insan sağlığına katkı sunmaktadır. Aynı zamanda doğrudan kaynağından hijyen kurallarına uygun bir şekilde doldurulmaktadır. Dol süreçlerinde kalite standartları olabilecek en yüksek seviyede korunmaktadır. Yüksek mineral değerleri ile tüketiciye ulaştırıldığından son derece sağlıklı bir seçenektir. Birçok farklı boyutta tüketicilere ulaştırılmaktadır. Cam şişelerde, bardaklarda, ve normal paket su seçenekleri ile hemen her yerde kullanılabilir. Her tüketime özel olarak güvenli ambalaj seçenekleri bulunmaktadır.

9977747111986

Atlantis Kaynak Suyu

En çok tercih edilen ve sık tüketilen su markaları arasında yer almayı başarmıştır. Tüketicilerin ihtiyacına uygun mineralli su standartlara uygun bir şekilde paketlenmektedir. Toros dağlarında bulunan doğal kaynaktan çıkarılmaktadır ve hiçbir işlem görmeden doğruca tüketicilere ulaştırılmaktadır. 8,3 pH değeri ile son derece sağlıklı bir su seçeneğidir. Buna ek olarak Gıda Yönetmeliğine uygun olarak ambalajlanmaktadır. Atlantis kaynak suyu yapılan birçok farklı araştırmaya göre en iyi su markaları arasında yer almaktadır. Kutu su, cam şişe, pet şişe gibi birçok farklı ambalaj çeşidi bulunmaktadır. Suyun kalitesinin korunması kadar sağlıklı ambalajların sağlanmasına da özen gösterilmektedir. Gerek çıkarılan kaynakta bulunan tesis gerekse de kullanılan tüm araçlar hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Doğal kaynağından el değmeden lezzetli suya ulaşmak isteneler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Aynı zamanda son derece uygun fiyatları bulunmaktadır ve insanın vücut sağlığını koruyan özellikleri bulunmaktaır.

Bu yazı da ilginizi çekebilir  En İyi Krep Tavaları

11336427110450

Assu Kaynak Suyu

Bu alandaki tecrübesi ile tüketicilere en sağlıklı suları ulaştırmayı amaçlayan bir markadır. 1993 yılında kurulmuştur. Ülke çapında ve uluslararası alanda tüketicilere birbirinden farklı hizmetler sağlamaktadır. Su doğrudan Bolu’nun doğal yer altı kaynaklarından elde edilmektedir. Bu doğal hali ile tüketicilere ulaştırılmaktadır. Bolu, ormanlık alanları ile bilinmektedir. Bu alanda yağmur suyunu başarılı bir şekilde emmekte ve yer altı sularını oluşturmaktadır. Tüketime sunulan su doğrunda yer altı kaynaklarından elde edildiğinden mineral açısından fazlası ile zengindir. Zengin mineralleri ile insan sağlığına katkı sağlamaktadır. Markaya ait olan sular 7,9 oranında pH değerine sahiptir. El değmeden ambalajlanmaktadır. Amaca uygun olarak birçok farklı litrede tüketicilere sunulmaktadır. Tüketicilere ortalamanın üzerinde bir su deneyimi sunduğundan fazlası ile sevilerek tüketilmektedir.

10793599893554

Sultan Doğal Kaynak Su

1975 tarihinde kurulmuştur ve Türkiye’nin ilk su dolum tesislerinden bir tanesidir. Bu sektörün kökü firmalarından bir tanesidir. Özelikle yakın zamanlarda sürdürdüğü politikalar ile içecek sektöründe kendisinden söz ettirir bir marka halini almıştır. Yüzde yüz yerli ve doğal suyu 45 yıllık tecrübesi ile tüketicilere ulaştırmaktadır. Markanın hem üretim hem de dağıtım kapasitesi sürekli olarak artış göstermektedir. Son derece kaliteli ve sağlıklı sular doğrudan Uludağ eteklerinden gelmektedir. Üretim tesislerinin tamamı kademeli olarak sağlık testlerinden geçmektedir. Aynı zamanda gerekli filtrelerden geçiş sağlanmaktadır. Markanın tüketime sunduğu suyun içimi son derece rahattır. Farklı paketleme boyutları bulunmaktadır. Bununla birlikte suyun içerdiği mineraller sağlık açısından insana birçok farklı fayda sağlamaktadır. Zengin mineraller ile su tüketimi çok daha faydalı sonuçları ortaya çıkartmaktadır. En iyi su markaları arasında olmazsa olmazlardan bir tanesidir.

10542892711986

Tekir Doğal Kaynak Suyu

Doğal kaynak suyu üretimine 1999 yılında başlamıştır. Tekir su 8,21 oranına sahip pH değeri ile farkını ortaya koymaktadır. Su doğrudan Toros dağlarının eteklerinden gelmektedir. Mineral açısından fazlası ile zengindir ve insan sağlığını korunmasına olanak tanımaktadır. Tüketime sunulurken hiçbir şekilde mineral yapısı değiştirilmemektedir. El değmeden dolumu gerçekleştirilmekte ve tüketicilere ulaştırılmaktadır. Kalsiyum ve magnezyum açısından oldukça zengindir ve sondum açısından fazlası ile düşük değerlere sahiptir. Mevsimlere bağlı olarak içerisinde bulunan minerallerde değişim gözlemlenebilmektedir. Ancak bu son derece doğal ve olası bir durumdur. Uzun yıllardır bu alanda faaliyet göstermesi ile kalitesini ispatlamıştır ve içilebilir sular arasında farkını hissettirmektedir.

Bu yazı da ilginizi çekebilir  En İyi Spor Ayakkabı

110000014606304

Taşkesti Doğal Mineralli Su

Zengin kalsiyum ve mineralleri sayesinde son derece sağlıklı bir sudur. Sağlık Bakanlığı tarafından doğal mineralli su olarak adlandırılmıştır. Tamamı ile modern tesislerde kaynağından, hiçbir şekilde doğal yapısı bozulmadan çıkarılmaktadır. Bu hali ile paketlenerek tüketicilere sunulmaktadır. Aynı zamanda pH değeri 8 olarak ölçülmüştür. Alkali su değerlerine sahip bir sudur. Sağlık Bakanlığı tarafından verilmiş doğal mineralli su belgesi bulunmaktadır. Bolu’da tüketiciler için özel olarak hazırlanan sular, tüm aşamalarda hijyenik ve titiz çalışılması sayesinde kusursuz bir şekilde tüketicilere ulaştırılmaktadır. Bpa içermeyen su şişeleri ile de firma farkını ortaya koymayı başarmaktadır. Su vücut için faydalı birçok minerali içerisinde barındırdığından fazlası ile sağlıklıdır. Birbirinden farklı litrelerde tüketime hazır halde paketlenmektedir.

unnamed

Munzur Kaynak Suyu

Tunceli Munzur dağlarından çıkarılan bu su uzun yıllardır tüketiciler tarafından beğenilere tüketilmektedir. 1999 yılında kurulmuştur ve günümüzde de faaliyetlerine aktif olarak devam etmektedir. Yüzde yüz doğal olarak paketlenmektedir. İçerisinde BPA ya da BPB yer almamaktadır. Munzur dağlarında bulunan Ovacık ilçesi yakınlarında özenle çıkarılan bu sular mineral açısından son derece zengindir. Aynı zamanda tat açısında da tüketicilerin beğenisini kazanmayı başarmaktadır. 8,45 pH oranına sahiptir. Özellikle alkali su ihtiyacı olan kişiler için önerilmektedir. Vücuda faydalı yapısı sayesinde sık tüketimlerde sağlığın olumlu yönde ilerlemesine olanak tanımaktadır. Mineral zenginliği ile fakrını açıkça belli etmekte en iyi su markaları arasında yer almaktadır.

10796446384178

Yorum yapın