En İyi İç Cephe Boyası

Renkler farkında olmasak da hayatımızda oldukça önemli yerlere sahip noktalardan birisidir. Özellikle zamanımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz evlerimiz veya işyerlerimizin hangi renklere sahip olduğu psikolojimiz ile doğrudan alakalı olduğunu söyleyebilmek gayet mümkündür.

İç Cephe Boyası Seçmenin Püf Noktaları Nelerdir?

Bilindiği gibi günümüzde onlarca farklı boya markası bulunmaktadır. Bu boya markalarının her bir farklı ürünleri reyonlara dizmektedir. Haliyle birçok kişi evini veya işyerini hangi renge boyatacağı hakkında tereddüde düşmektedir. Bunların yanı sıra hangi boyanın kaliteli olduğu da önemli kriterlerden birisidir. Bu metnimizde piyasada bulunan en kaliteli iç cephe boyası hakkında bilgiler vereceğiz. Bu sayede hangi boyanın kaliteli olduğu ve hangi boyayı tercih etmeniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi 6 İç Cephe Boyası Tavsiyeleri ve Önerileri

Karşınızda piyasada bulunan en iyi iç cephe boya markaları:

Marshall

10232317575218-9276134

En iyi iç cephe boyası dendiğinde akla ilk gelen imlerden birisi de şüphesiz Marshall olarak geçmektedir. Marshall kendine has yapısıyla günümüzde birçok evin ve yapının temel ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Şirketin kökü bir geçmişi olması sektörde önemli avantajlar sağlamaktadır. İlk olarak 1954 yılında hizmet vermeye marka ilerleyen yılarda mütevazi fabrikasını genişletmeye ve büyütmeye başladı. Gün geçtikçe büyümesiyle birlikte eşsiz bir noktaya erişerek dünya devleri arasında boy gösterir olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Marshall, Türkiye’nin hemen, hemen her şehrinde bayisi bulunmaktadır. Az ama öz bir politika çizgisini benimseyerek üretimlerini gerçekleştiren marka oldukça ses getirmektedir. Marshall’ın en dikkat çeken özelliklerinden birisi de geniş boya skalasına sahip olmasıdır. Marka bünyesi altında geniş bir boya skalasına sahip olmasının yanı sıra doğa dostu ekolojik ham maddeleriyle de oldukça taktir toplamaktadır. Marshall fiyat noktasında diğer markalara nazaran biraz daha yüksek olduğunu söylemek mümkünüdür. Lakin kalite konusunda oldukça avantajlıdır.

DYO

10654944165938-4844484

En iyi boya markaları listesinin ikinci sırasında bizler DYO karşılamaktadır. DYO, gıda boyası hariç olmak üzere tüm boya grubu üzerinde hizmet veren bir şirkettir. Kendine has üretim metotlarına sahip olmasının yanı sıra oldukça gelişmiş fabrikalara sahiptir. 2010 yılında Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi standardı belgesine de sahip olan marka hizmetlerine resmi başarıyla taçlandırmıştır. Türkiye’de bayisinin oldukça fazla olmasının yanı sıra boya kalitesiyle de oldukça önemli bir noktadır.

Bu yazı da ilginizi çekebilir  En İyi Su Markaları

En iyi iç cephe boyaları arasında da rahatlıkla gösterilebilecek bir konumda olan DYO, gün geçtikçe kendini geliştirmekte ve bir adım daha fazla öne atmaktadır. Fiyat politikasına bakılınca da ortalama olduğunu söyleyebiliriz. Elbette piyasadaki birçok markadan daha yüksek fiyatlar üzerinden satılmaktadır. Lakin kalite noktasında eşsiz bir konuma sahiptir. DYO ürünleri lekei, rutubetli veya neme dayanıksız duvarlar için de çözümler geliştirmektedir. Bu detayından kaynaklı olarak en kaliteli iç cephe markalarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Filli Boya

9629494673458-5778953

En iyi iç cephe boya markaları arasında elbette ki yerli bir marka olması gerektiğini düşündük. Keza bu düşünmemizin yanı sıra ürettiği kaliteli boyalar ve eşsiz ürünler ile en kaliteli markalara rakiptir. Filli Boya 1988 yılında ilk olarak hizmetlerini vermeye başladı. Kısa bir süre içerisine çeşitli bölgelerde fabrikalarını açtı ve hızlı büyümeye sahip oldu. Türk boya sektörü açısından dönüm noktası olmuştur. Piyasada oldukça nadir bulunan doğacı, ekoloji taraflı markalardan birisi olmasından kaynaklı halk tarafından taktir toplamaktadır. Bunların yanı sıra LÖSEV gibi çeşitli kurumlara verilen boya hizmetlerinde herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Filli Boya, tüketicisinin talebine göre istenilen tonlar üzerinden boya üretimini sağlayabilecek bir kapasiteye sahiptir. Güncel teknolojinin getirdiği nimetleri de oldukça yoğun olarak kullanan markalardan birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Keza gün geçtikçe de dünyanın çeşitli bölgelerinde aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İşyeriniz veya eviniz için gönül rahatlığıyla Filli Boya imzalı markaları kullanabilirsiniz. Sizleri birçok noktadan tatmin edeceğini düşünmekteyiz.

Jotun

10669812154418-9685030

Jotun Türkiye’de oldukça az bilinen ve dünyadaki en önemli boya markalarından birisidir. İlk olarak 1986 yılında hizmet vermeye başlayan markanın temeli Norveç’te bulunmaktadır. Eyfel, Peronas ve Canton kuleleri Jotun imzalı boyalarla boyanmıştır. Bu denli önemli yapıların bu markayla boyanıyor olması, ne denli kaliteli bir ürün profiline sahip olduğunu gözler önüne sermektedir. Jotun’un diğer bir dikkat çeken detayı ise katalog üzerinde bulunan renklerin, duvardaki görünüşün aynı olduğunu garanti etmesidir. Bilindiği gibi birçok boya katalogda durduğu şıklık, duvarda durmamaktadır. Bu yüzden hayal kırıklıkları oluşabilmektedir. Fakat Jotun bunun önüne geçebilmeyi garanti etmesi oldukça şaşırtıcı ve etkileyici.

Jotun imzalı boyaların genel özeliklerinin oldukça tatmin ettiği aşikar. Fakat markanın fiyat politikasının oldukça yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Birçok marka fiyatının üzerinden etiketi bulunmaktadır. Bundan kaynaklı olarak halk arasında talebini az olduğunu söyleyebiliriz. Fakat en iyi iç cephe boyasını tercih eden bireyler sıklıkla Jotun imzalı boyaları tercih etmektedir.

Bu yazı da ilginizi çekebilir  En İyi Kedi Mamaları

Polisan

9911011377202-1697677

Dünyanın en popüler iç cephe boya markalarından birisi de şüphesiz ki Polisan’dır. Polisan ülkemizde de yoğun olarak hizmet veren markalardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. ‘’Home Cometic’’ adıyla ürünlerini konumlandıran Polisan da kaliteli boya markalarından birisidir. Geniş renk yelpazesine sahip olmasının yanı sıra birçok tonda hizmet sağlayabilmektedir. Her isteğe uygun ürünler üreterek kullanıcılarının taleplerini karşılamayı hedefliyor. Bunların yanı sıra Polisan imzalı bazı boyalar oldukça dikkat çeken Diamond, Sedef ve Sim serilerinden oluşmaktadır. Bunları da tercih ederek evinizin veya işyerinizin iç cephe boyasını zarifleştirebilirsiniz.

Polisan en kaliteli boya markalarından birisi olmasının yanı sıra çeşitli ihtiyaçlar üzerine de üretimler gerçekleştirmektedir. Piyasadaki birçok fırça, boya kutuları, tutkal, yalıtım ve bunlar gibi çeşitli ihtiyaçlar Polisan imzalıdır. Türkiye’nin hemen, hemen her kentinde bayisi olmasının yanı sıra kullanıcılarına tam donanımlı olarak hizmet sağlayabilmektedir. Markanın fiyat politikasına bakıldığında ise birçok noktada tahmin ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Her bütçeye uygun ürünlerinin bulunmasında kaynaklı birçok kişi tarafından ilk tercih edilen boya markalarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Çevreci ve ekoloji taraftarı detaylarına sahip olması da markayı 10 üzerinde 10 puanı alabilmesini sağlamaktadır.

Permolit

10591271845938-3558476

En iyi iç cephe boyaları arasında yer alan Permolit, kendine has renk yelpazesi ve ürün tanıtım metoduyla oldukça dikkat çekmektedir. Köklü bir marka olmanın getirdiği tüm avantajları da kullanan Permolit, gün geçtikçe daha da büyümeye devam etmektedir. Türkiye’de yeni, yeni popülerleşmesine rağmen birçok kişinin ilk tercih ettiği markalardan birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Permolit günümüzde daha sadece ve minimal iç cephe boyalarını seven bireylere hizmet etmektedir. Keza farklı renk yelpazesine de sahip olduğunu unutmamakta fayda var. A sınıfı ham ürünleri kullanarak kaliteli ve kusursuz bir boya deneyimini kullanıcısına armağan etmektedir. Elbette bunların yanı sıra doğa dostu ham ürünleri de kullanarak, ekolojinin altını çizmekteidr.

Permolit fiyat politikasında ortalamanın bir tık üzerinde olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Bilindiği gibi Dolar ve Euro’nun yükselmesiyle birlikte Permolit’te fiyatlarını yükseltmiştir. Fakat kaliteli iç cephe boyası talep eden kullanıcılar rahatlıkla Permolit imzalı boyaları tercih edebilirler. Birçok noktadan avantajı hissedeceklerinin garantisini bizler değil, marka vermektedir.

“En İyi İç Cephe Boyası” üzerine bir yorum

  1. Dış cephe boyası gerçekten yaşam alanlarının kalitesini arttırmakta. Aynı zamanda kullanıldığı iş yerlerinde de dikkat çekiciliği arttırmakta ve ön plana çıkmayı sağlamakta. Verdiğiniz bilgiler tercih yaparken son derece yararlı olacak. Özellikle sahip olduğu yaşam alanını bir adım daha ileriye taşımak ve güzelleştirmek isteyenler için oldukça içer yarar bilgiler elinize sağlık.

    Yanıtla

Yorum yapın