En İyi Akıllı Bileklik

Teknoloji insan hayatında giderek daha büyük bir yer kaplamakta ve hayatın bütününde yardımcı olacak birçok farklı avantaj sağlamaktadır. Akıllı bileklikte gelişen teknolojinin ortaya çıkarttığı unsurlardan bir tanesidir. Özellikle son yıllarda akıllı bileklikler fazlası ile tercih edilmektedir. Aramalarını yönetmek, mesajlarını her an konrtol etmek, bildirimlerden anında haberdar olmak isteyenler, spor ve sağlık durumunu konrtol altında tutmak isteyenler için akıllı bileklikler en doğru seçeneklerdir.

Akıllı bileklikler alınırken dikkat edilmesi gereken birçok farklı unsur bulunmaktadır. Bunların başında pil ömrü gelmektedir. Günümüzde yeni nesil akıllı bileklikler haftalarda şarj konusunda bir sorun çıkartmamaktır. Ancak alınırken mutlaka pil ömrü göz önünde bulundurulmalıdır. Dikkat edilmesi gereken ikini unsur ise bütçedir. Hemen her fiyata uygun birçok farklı akıllı bileklik bulunmaktadır. Akıllı bileklik almak isteyenlerin uygun bütçeyi belirleyerek buna göre hareket etmesi en kesin sonuçların elde edilmesine olanak tanımaktadır. Üçüncü olarak ekran yapısına dikkat edilmelidir. Işık ya da güneş altında herhangi bir sorun yaşanmaması için ekran son derece önelidir. Bu sayede daha iyi bir kullanım elde edilebilmektedir. En iyi akıllı bileklik seçimi yapılırken dikkat edilecek olan dördünü unsur ise ara yüzdür. Kolay bir kullanım elde edilmesi için mutlaka rahat geçiş sağlayabilen ve bildirimleri zorlanmadan yönetmeyi sağlayan bileklikler tercih edilmelidir. Son olarak ise uyumluluk göz önünde bulundurulmalıdır. Seçilen bilekliğin mutlaka telefona uyumlu bir yapıda olması gerekmektedir. Bu bağlamda hayatı kolaylaştıran akıllı bileklikler şu şekilde sıralanabilir;

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik

Kullanıcılar tarafından fazlası ile sevilen bu akıllı bileklik en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Özellikle son yıllarda kullanıcılardan tam not almayı başarmıştır. Bilekten çıkarılmadan dahi şarj edilebiliyor olması en büyük avantajları arasında yer almaktadır. 1,1 inç ekran genişliği bulunmaktadır ve tüm bilgileri tek ekranda görüntüleme imkanı sağlamaktadır. Evde ya da dışarıda yapılan spor türlerini algılama özelliği mevcuttur. 11 profesyonel spor modu bulunmaktadır. 24 saat boyunca kalp ve uyku izlemesi gerçekleştirebilmektedir. Stres izleme, nefes egzersizleri, kişisel etkinlikleri toplama gibi farklı sağlık modları bulunmaktadır. Sağladığı önemli avantajlardan bir tanesi de sabitlenen telefon ile uzaktan fotoğraf çekimi yapılabilmesidir.

10685527785522

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik

En iyi akıllı bileklik seçenekleri arasında Xiaomi ürünleri ile farklını ortaya koymaktadır. Bu bilekliğin bir üst modeli olmasına rağmen ülkemizde ve dünyada en çok satan ve satmaya da devam eden akıllı bilekliklerden bir tanesidir. Amoled ledli ekranı sayesinde tercih edilmeye de devam edecek gibi gözükmektedir. Uyku takibi sağlayabilmektedir. Bildirimlerin, mesajların, aramaların görüntülenmesine olanak tanımaktadır. Titreşimli uyarı özelliği bulunmaktadır. 50 metreye kadar suya dayanıklı bir bilekliktir. 6 eksenli sensörü sayesinde kullanıcının attığı adımları dahi takip edebilmektedir. 6 farklı spor modu bulunmaktadır ve otomatik olarak algılama gerçekleştirmektedir.

Bu yazı da ilginizi çekebilir  En İyi Yatak Markaları

10232366759986

Huawei Band 4 Pro Akıllı Bileklik

Son dönemde en çok satan akıllı bileklikler arasında yer almayı başarmış bir bilektir. İlk 3 sırada kendisinden söz ettirmektedir. Birçok farklı fonksiyonu bulunmakta ve son derece kolay bir kullanım sağlamaktadır. Son derece stabil çalışma özelliği bulunmaktadır. Uyku izleme özelliği yer almaktadır. Aynı zamanda mesafe izleme, yükseklik takibi, tempo takip etme, kalori takip etme ve multi spor modu gibi eşsiz özelliklere sahiptir. 11 farklı spor modu vardır ve spor yaparken kontrolü elde tutmaya olanak tanımaktadır. Sağlık konusunda 127 farlı verinin kayıt edilmesine olanak tanımakta ve kullanıcısının sağlığını koruyamaya yardımcı olmaktadır. Uzaktan fotoğraf çekebilmektedir. Ara yüz üzerinde kişiselleştirme yapılabilmektedir.

10699006640178

Samsung Galaxy Fit 2

Samsung tarafından özellikle spor ve sağlık durumunu konrtol altında tutmak isteyenler için duyurulan bu bileklik yoğun bir ilgi görmeyi başarmıştır. Fit2 modeli şarj süresi ve birçok farklı yenilikçi özelliği ile farkını ortaya koymayı başarmaktadır. Uyku takibi, spor modları, alınan mesafe takibi, kalp atış hızı, kalori miktarı hesaplama özellikleri bulunmaktadır. Bunların yanında 3d cam tasarımına sahiptir. 1,1 inç bir ekranı bulunmaktadır ve Amoled ekrandır. Özel bir kayış teknolojisi bulunmaktadır. Uzun pil ömrü sayesinde rakiplerine meydan okumaktadır. Son derece kusursuz sonuçları ortaya koymayı başarmaktadır.

10852098506802

Case 4U Band Akıllı Bileklik

En iyi akıllı bileklik seçenekleri arasında uygun fiyatlı bir bileklik arayanlar için son derece ideal bir üründür. Oldukça uygun fiyatı ile avantajlar elde edilmesine olanak tanımaktadır. Bununla birlikte uygu takibi, bildirim takibi, arama takibi, titreşimli uyarı gibi birçok farklı özelliği de kullanıcısına sunmaktadır. Sadece su sıçramalarına karşı su geçirmez özelliği bulunmaktadır. Uygu monitörüne sahiptir. Alarm özelliği bulunmaktadır. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati nabız takibi yapabilmektedir. Uygun fiyatı ile farklı ciddi derecede hissedilebilir bir bilekliktir. Ancak bu ürünün daha çok fiyat performans konusunda başarılı olduğunu dile getirmek gerekmektedir.

Bu yazı da ilginizi çekebilir  En İyi Abiye Siteleri

10323694420018

Honor Band 5 Akıllı Bileklik

Yine son yıllarda kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir bileklik modelidir. Kandaki oksijen miktarını ölçme özeliği ve son derece gelişmiş uyku sensörü sayesinde rakipleri arasındaki yerini korumayı başarmaktadır. Aynı zamanda son derece şık bir tasarıma sahiptir. Adım sayar, su geçirmeme, titreşimli uyarı, uyku takibi gibi birçok farklı özelliği içerisinde barındırmaktadır. 10’dan daha fazla fitneess modunu otomatik olarak algılamaktadır. Uykuya ara verilen dakikaların dahi takip edilmesini sağlamaktadır. Ortalama 10 ile 15 gün arasında pil performansı sağlamaktadır. Özellikle uygu sensörleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmış bir bilekliktir. Her ne kadar pil performansı kullanıma göre değişkenlik gösterse de son derece başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır.

10383538028594

Fitbit Charge 4

Google tarafından satın alındıktan sonra adı daha fazla duyulan Fitbit son yıllarda bileklik konusunda ciddi adımlar atmaktadır. Özellikle Fitbit Charge 4 adeta bu konuda devrim niteliğinde yenilikler ortaya koymaktadır. Diğer akıllı bilekliklerde yer almayan GPS özelliği ve daha birçok farklı özellik bu bileklikte bulunmaktadır. Bilekliğin antrenman yapanlar için kalp atışı hedefi belirleme özelliği bulunmaktadır. Hafif, derin ve rem uyku evreleri akıllında en detaylı analizlerin yapılmasına imkan tanımaktadır. Oled ekrana sahiptir. Takvim, arama ve mesaj takibi gibi işlemler kolaylıkla gözlemlenebilmektedir. Diğer bilekliklere oranla biraz daha pahalı olsa da sağladığı özellikler ile farkını hissettirmeyi başarmaktadır. Özellikle kendine has bir ürün isteyenler için en doğru seçenek olarak dile getirilmektedir.

10644555464754

Polar Loop 2 Crystal Etkinlik Takipçisi Bileklik

En iyi akıllı bileklik seçenekleri arasında alışılagelmişin dışında bir tasarıma sahiptir. Özellikle sıra dışı tasarımı ile kullanıcıların daha önce hiç görmediği türden bir akıllı bilekliktir. İlginç tasarımının yanı sıra birçok farklı özelliği de bulunmaktadır. Adımsayar, kalp ritmi ölçme, uyku takibi gibi özellikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda dinlenme, ayakta kalma, oturma, koşma ve spor gibi birçok farklı modu bulunmaktadır. Gerçekleştirilen aktiviteler 5 farklı zorluk derecesinde takip edilmekte ve kullanıcı bilgilendirilmektedir. Bu sayede hedefler oluşturulabilmektedir. Bilgisayarlar ile de bağlantı kurma özelliği mevcuttur. Diğer bilekliklere oranla fiyatı biraz daha pahalı olabilir.

9845300625458

Yorum yapın