En İyi Saç Boyası

Günümüzde saçların çok değişik renklere boyanabildiğini ve bu renkler sayesinde görünümün bir hayli değiştiğini fark edebiliyoruz. Buradan anlaşılacağı üzere değişimin öncüsü olarak görülen materyallerin başında saç boyası gelmekte; kullanılacak olan saç boyası markalarına ayrıntılı bir şekilde araştırılarak karar verilmektedir. Saç boyaları hem marka hem de renk olarak oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir.

Saç boyaları, uygulama şekline, kullanım amacına ve kalıcılığa göre değişim göstermektedir. Uygulama şekline göre en fazla bilinen boya türü krem boyadır. Aktive edici kremle birlikte karıştırılarak saça uygulanmakta olan boyalar, geniş renk yelpazesi ve kolay kullanımıyla dikkat çeker. Saç boyası markalarını maddeler halinde şöyle değerlendirebiliriz:

1-Schwarzkopf Colour Specialist

9665707966514

Alman menşeli Henkel grubunun bir markası olan Schwarzkopf, çok sayıda saç ürünü piyasaya süren markalar arasındadır. Geniş bir renk paleti ve ürün skalası sunan marka, aranılan rengin rahatça bulunabilmesini sağlar. Üstün bakım ve nemlendirme özelliğine de sahiptir. Marka, kolayca uygulanabilen kalıcı çözümler sunar. Canlı ton alternatifleri sunan marka, geniş ton yelpazesiyle birlikte herkesin kendine ve cilt tonuna uygun seçimi kolaylıkla yapmasını sağlar. Kullanıcılar, ürünleri seçerken kendilerini ve ciltlerini iyi tanımalıdır. Cilt ve göz rengine uyumlu bir seçim, çok uzun seneler rahatlıkla kullanılabilir. Bakır, altın, sıcak, küllü gibi tonların yansımaları markanın ürünleri arasında bulunabilir. Bu tonların yüksek pigmenti sayesinde, göz alıcı bir görünüm elde edilebilir.

2-L’Oréal Excellence

10712138186802

Kozmetik ve saç ürünleri konusunda bir dünya markası olarak kabul gören L’Oréal Paris, kaliteli ve kalıcı saç boyası konusunda oldukça iddialı ürünleri piyasaya sürmektedir. Yeni nesil formülleri başarıyla uygulayan marka, saça kusursuz biçimde bakım yaparken canlılığı ve parlaklığı destekler. %100 beyaz kapama garantisini veren saygın markalardan biridir. Güvenle kullanılabilecek marka, başta keratin olmak üzere farklı destekleri de sunmaktadır. Besleyici arı sütü ve amonyaksız formül, ürünlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Birbirinden farklı renk seçenekleriyle tarzın ortaya konulmasını sağlayan L’Oreal Paris boya çeşitleri, etkili formüller içermesiyle saçları besler. Saç derisine doğrudan nüfuz eden boya seçimi önemlidir. Marka, saç boyası üretiminde teknolojinin tüm yeniliklerinden yararlanır. Ayrıca boya içerikleri, saç ve cilt sağlığına uygundur. Kutu içeriğinde boyanın nasıl uygulanacağına dair gerekli tüm talimatlar bulunabilir.

3-Syoss Oleo Intense

9665409089586

Suya dayanıklı ve yoğun formda kullanım sunan Syoss, uzun süre boyunca ilk günkü rengini ve parlaklığını korumaktadır. Yoğun parlaklık veren bakım kürü içeren ürünleriyle boyama sonrasında oluşan yıpranma ve canlılık kaybı en aza indirgenmektedir. İçeriğinde bulunan özel pigmentler sayesinde boya, saça hapsolur. Her ihtiyaca yönelik ürün ortaya koyan Syoss, bu nedenle vazgeçilmezdir. Saç kolay yıpranıp bozulduğu için boya ile takviye edilmesi gerekmektedir. Işıltılı ve parlak görünüm, Syoss saç boyası ürünleriyle kolayca elde edilebilir.

Bu yazı da ilginizi çekebilir  En İyi Krep Tavaları

4-Garnier

10712131043378

Ten rengiyle uyumlu yapılan bir saç boyası seçimi, daha güzel bir görünüm elde etmeyi mümkün kılar. Böylelikle daha feminen ve yumuşak bir görünüme kavuşulur. Cilt tonu, sıcak ve soğuk olarak ikiye ayrılır. Soğuk bir cilt tonu sahibiyseniz markanın tasarladığı bal rengi saç boyası seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bal rengi veya sarı renk alternatifleri, ten renginin daha iyi bir şekilde ortaya çıkmasını sağlar. Sıcak bir cilt tonuna sahip kişiler için ise kahve tonları yepyeni bir görünüm elde etmek için önemli bir alternatif olarak değerlendirilebilir. Bitkisel özlerle renklendirilen Garnier Color Naturals, doğal bir görünüm ve %100 beyaz kapatıcılık vadediyor.

Kozmetik alanındaki ürünleri kullanıcıdan takdir gören Garnier, saç boyası alanında da son derece iddialı ürünler ortaya koymaktadır. Kaliteli malzemeleriyle daima öne çıkan Garnier ürünleriyle saçların canlılık kazanması daha da kolay bir biçimde gerçekleşir. Markanın satışa sunduğu boya çeşitleri, birbirinden farklı renk alternatifiyle kişisel tercihleri oldukça kolaylaştırmaktadır.

5-Schwarzkopf Palette Deluxe

10324720287794

Bakım ürünleri alanında 45 yıllık bir deneyim sunan Palette, profesyonel ve amatör kişisel bakımda önemli ürünler piyasaya sürer. Dünyanın önde gelen kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin temsilcisi olan Schwarzkopf tarafından geliştirilen Palette Deluxe, Avrupa’da öne çıkan markalardan biri olarak değerlendirilir. Kullanım alanı giderek artan markanın ürünleri, kadınlar arasında son dönemde oldukça popülerdir. Saç rengini değiştirmeye karar verenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayan marka, kadınlar tarafından büyük ilgi görürken farklı renk seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Cilt tipine bağlı bir şekilde farklı alternatifleri kullanıcıya sunan marka, altın sarısı, şarap kızılı ve gece mavisi gibi geniş renk skalasıyla tarzı yansıtmaya yardımcı olur. Saça göz alıcı detaylar katmayı başaran marka, üstün kalitesiyle farkını ortaya koyar. Sarı, kızıl ve ışıltılı kahve renkleri de son derece dikkat çeken marka, doğal ve bakımlı bir görünüm elde edilmesini sağlar.

6-Wella Koleston

110000052201018

Saç bakımı, kadınların gündelik hayatta en çok önem verdiği konuların başında gelir. Çünkü kadınlar, güzelliği ön plana çıkaran en önemli detayın saçlar olduğuna inanırlar. Saç bakımı yapmak bu bakımdan çok önemli olup saç bakımının en iyi metotlarından biri saça boya uygulamaktır. İşte tam da bu noktada 100 yıldır sektörde faaliyetini sürdüren Wella’nın kayda değer markası Koleston yardıma yetişir. Koleston boya çeşitleri, saç boyandığında olumsuz durumlarla karşılaşmamak adına saça bakım da uygular. İçerisinde bulunan vitamin ve mineraller vasıtasıyla saçı güçlendirir. Bu özelliğiyle, diğer markalardan pozitif bir şekilde farkını ortaya koyar. Koleston, kuaföre gitmeye gerek kalmaksızın rahatça uygulama yapılma imkanına sahip bir yapıdadır.

Bu yazı da ilginizi çekebilir  En İyi Çay Makineleri

Saça özel Koleston boya renkleri ve numaraları, birçok çeşitte üretilmektedir. Saçın rengine ve durumuna göre seçilecek renkler, saçı bambaşka bir havaya sokar. Alternatifleri çok sayıda olduğu için seçenek bulma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmaz.

7-Schwarzkopf Pure Color

110000046680856

Schwarzkopf’un ürünlerinden biri olan Pure Color, saç boyama uygulamasını kolaylaştıran ilk kalıcı jel boyadır. Marka, saçının seçme şansı olsa onu seçerdi sloganıyla yola çıkmıştır. Saçın her katmanını boyayan marka, beyazları %100 kapatır ve saç renginin uzun dönem kalıcı olmasını sağlar. Aloe Vera, Aquaxyl ve Kaktüs içermekte olan formülü sayesinde, saça gereksinim duyduğu yoğun nemi kazandırır, benzersiz yumuşaklık ve parlak bir görünüm verir. Jojoba yağı içeren bakım kremiyle saçlar ışıltılı ve canlı görünür. Saç boyası uygulandığında dökülme, damlama ve bulaşma olmaz.

8-BioMagic

11238605258802

Alliance Kozmetik bünyesinde hizmet veren ve sayısız renk seçeneğine sahip marka, amonyak içermeyen formülü ve içerisindeki bazı organik malzemeler sayesinde, saçın doğallığını korur ve saç boyamada mükemmel sonuç elde edilmesini sağlar. Yeni tonlar ve sınırsız saç rengiyle birlikte markayla bambaşka bir değişim yaşanabilir. Güvenilir amonyaksız formül ile amonyaklı bir üründen daha üstün beyaz kapatma niteliğine sahiptir. Güneş ışınları, saçlarda eşsiz ve hoş bir yansımaya dönüşür. İçerdiği aminoasitler ve protein sayesinde, saç telleri etrafında koruyucu bir tabaka oluşturur ve saçlara yumuşaklığın yanı sıra hacim kazandırır. Renkler birbirleriyle karıştırılarak farklı tonlar elde edilebilir. Boya ambalajları içinde yer alan Clear yardımıyla açıklık derecesi, çok kolay bir şekilde ayarlanabilir.

“En İyi Saç Boyası” üzerine bir yorum

Yorum yapın